Srijeda, 20. veljače 2019.
18:00 Postavljanje vijenca na spomen-ploču
19:30 Plesna večer
Studio za moderni i klasični ples Brodski leptirići, Slavonski Brod
Plesni studio Shine, Osijek
UDT Gombalište, Zagreb
Plesna radionica Ilijane Lončar, Požega
Velika dvorana kazališta
Ulaz je slobodan
Četvrtak, 21. veljače 2019.
19:30 Plesna predstava
Viola, ja i nas dvije, Zagrebački plesni centar
Velika dvorana kazališta
Ulaz je slobodan
Petak, 22. veljače 2019.
19:30 Plesna predstava
Ansambl, Studio za suvremeni ples Zagreb
Velika dvorana kazališta
Ulaz je slobodan
20:45 Plesna predstava
Umjetnik za hitne intervencije, Studio za suvremeni ples Zagreb
Velika dvorana kazališta
Ulaz je slobodan
Subota, 23. veljače 2019.
19:30 Gala večer
1. HNK u Zagrebu
Lascia ch’io pianga
Glazba: Georg Friedrich Händel
Koreografija: Valentina Turcu
Izvođači: Iva Vitić Gameiro i Guilherme Gameiro Alves
Trajanje 6:00
2. HNK U OSIJEKU
ORAŠAR , Arapski ples
Glazba: Petar Iljič Čajkovski
Koreografija: Waczlaw Orlykowsk
Ideju prenio: Dinko Bogdanić uz suradnju Vuka Ognjenovića
Izvođači: Lucija Horvat, Danijel Novoselac – Helena Horvat, Anja Bašnec, Laura del Carmem Velasco Farrera,
Lucija Firi
Trajanje 3:45
3. HNK Ivana pl. Zajca U RIJECI
ROSSINI CARDS, (isječak iz baletne predstave)
Glazba: Gioachino Rossini
Koreografija: Mauro Bigonzetti
Izvođač: Marta Kanazir
Trajanje 3:00
4. HNK U SPLITU
Čajkovski pas de deux
Glazba: Petar Iljič Čajkovski
Koreografija: George Balanchine / prenio Volodymyr Shuvalov
izvođači: Eva Karpilovska, Ivan Boiko
Trajanje 8:40
5. HNK U OSIJEKU
FORTUNA, (isječak iz baletne predstave)
Izbor glazbe: Vuk Ognjenović
Koreografija: Vuk Ognjenović
Izvođači: Lucija Horvat, Helena Horvat, Laura del Carmen Velsco Farrera, Lucija Firi, Anja Bašnec, Laura Špindel
Trajanje 4:10
6. HNK Ivana pl. Zajca U RIJECI
ROSSINI CARDS, Dueto in offensivo
Glazba: Gioachino Rossini
Koreografija: Mauro Bigonzetti
Izvođači: Nika Lilek i Laura Orlića
Trajanje 8:00
7. HNK U SPLITU
GUSAR, Pas de trois
Glazba: Adolphe Adam
Koreografija: Aivaris Leimanis
Izvođači: Eva Karpilovska, Aaron Kok, Ivan Boiko
Trajanje 8:10
Velika dvorana kazališta
Cijena ulaznice: 50 kn
Ponedjeljak, 25. veljače 2019.
19:30 Plesna predstava
ESC ROOM, Zagrebački plesni ansambl
Ulaz je slobodan
Utorak, 26. veljače 2019.
17:00 Radost pokreta – smotra školskih plesnih skupina
Udruga školskih plesnih skupina Radost pokreta, škole nositeljice projekta i Kazališno-koncertna dvorana Ivana Brlić-Mažuranić
*21. i 22. veljače 2019.
17:00 Plesna radionica Physical release tehnike za odgojno-obrazovne djelatnike (voditelj radionice koreograf Branko Banković)
https://www.facebook.com/events/382691608976263/